sobota, 14 września 2013

GRUZJA 2013 - uczestnicy wyprawy

Niniejszym pragnę przedstawić podstawowy skład osobowy rzeczonych szaleńców podróżników:

Marta (zwana Czarną): rocznik 1987, wieczny student, "człowiek o stu zawodach", zapalony samochodziarz, rolkarz, strzelec, malarz, fotograf, oraz - przede wszystkim - górołaz. Zamyka oczy i widzi Tatry. Robi sto rzeczy na raz i prawie nie śpi bo szkoda jej na to czasu. Ma milion pomysłów na biznesy. Na wyprawach logistyk i organizator.

Łukasz (zwany Kos): rocznik 1982, wieczny niedoszły student, zawodowy ochroniarz, tak jak Czarna kocha prędkość i adrenalinę. Wyczynowy rolkarz, nieodwracalnie zarażony pasją do gór. Obdarzony świetnym poczuciem humoru. Uwielbia porządek. Na wyprawach zaopatrzeniowiec i skarbnik.

Organizujemy wspólne wyprawy od wielu, wielu lat. Staramy się podróżować oszczędnie, wychodząc z założenia, że lepiej jechać kilka razy w roku na tanie wakacje niż tylko raz na drogie. Obca nam jest opcja "all inclusive", lubimy namiot i dziką przyrodę. Ciekawią nas ludzie, ich poglądy, kultura, obyczaje. Jesteśmy fanami pięknej przyrody, zwłaszcza tej oglądanej z góry. Chcemy jak najwięcej zobaczyć, jak najwięcej doświadczyć, jak najwięcej zrobić i przy okazji spróbować uchwycić to wszystko na zdjęciach.

Co nas kręci poza podróżowaniem:
- rajdy samochodowe,
- wspinaczka,
- trekking,
- rolki,
- koty,
- motory,
- wolność (z Czesławem Niemenem lub Czerwonymi Gitarami w tle).


Tak często jak to tylko możliwe łazimy po Tatrach. Poza sezonem deptamy Beskidy. W zimie zwiedzamy miasta. Polujemy na okazje żeby pojeździć po świecie. Aktualnie testujemy możliwości couchsurfing.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz